Про що розповідається в книзі про Гаррі Поттера

Про що розповідається в книзі про Гаррі Поттера

Книги про Гаррі Поттера є одними з найпопулярніших у всьому світі. Ця історія завоювала велику кількість шанувальників, отримала серію екранізацій і набула великої кількості продуктів колекційного значення.

Багато хто ніколи не занурювався в історію про Гаррі Поттера хотів би докладніше дізнатися про те, що відбувається в книгах. Далі буде описано центральний сюжет, який ліг в основу всієї франшизи.

Вибрати атрибутику за тематикою Гаррі Поттера можна на сайті https://gamesua.com.ua/catalog/atributika-garri-pottera/

d5glkh3i

Мир

Події книг відбуваються у світі, де окрім звичайних людей існують маги. Вони ховаються від усіх, не виявляючи своїх сил на очах.

У магів існують власні школи для навчання здібних дітей, вони постійно проводять змагання та досліджують навколишній світ на предмет казкових істот, рослин та нових джерел сили. Світ магів таємничий та небезпечний, адже у ньому є ті, хто готовий на використання темних сил.

Початок історії

У книгах про Гаррі Поттера описується історія хлопчика, який зміг вижити після нападу наймогутнішого мага за всю історію – Волан-де-Морта.

Після загибелі батьків Гаррі вирушив на виховання до своєї тітки та дядька, після чого отримав заповітний лист для навчання у Гоґвортсі у віці 11 років.

Головний герой виявляв справжній талант, адже навіть за браком знань та практики він з легкістю обходив своїх ровесників. Гаррі очікує постійне протистояння силам зла, які зосереджуються навколо нього через темного лорда.

Крім Гаррі, в історії також фігуруватиме Рон і Герміона, які стануть вірними друзями для головного героя, а також отримають свій розвиток у ході багатьох пригод.

Є й інші персонажі, проте вони зустрічаються епізодично і не мають такого величезного значення для історії про Гаррі Поттера.

image

Різні книги

Також варто зазначити, що історія про Гаррі Поттера була написана у вигляді серії книг, у яких вік головного героя постійно збільшується, а разом з тим, перед ним виникають складніші виклики. Кожна книга самодостатня, вона розповідає окрему сюжетну історію про локального лиходія.

Але при цьому кожна така сюжетна гілка стає частиною загальної історії світу, яка приходить до заключної точки в останньому творі. Починати прочитання варто з самого початку, оскільки це дозволить краще перейнятися історією головних героїв, побачити їх дорослішання з найменших років і дасть більше контексту навколишнього світу.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>